Kamieniarstwo Adam Wężyk to mała rodzinna firma z ogromnym dwupokoleniowym doświadczeniem w kamieniarce budowlanej i nagrobkowej. Doświadczenie i umiejętności zdobyte przez 45 lat pracy w kamieniu czynią naszą firmę bezkonkurencyjną w stosunku do lokalnych zakładów kamieniarskich. Naszą domeną jest: punktualność, krótki czas realizacji zamówień. Wysoka jakość i niska cena = Zadowolony klient i tym się kierujemy. Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający nam produkcję najwyższej jakości wyrobów z kamienia, takich jak:

Nagrobki,  Blaty,  Parapety,  Detale Architektoniczne.

Na przestrzeni lat pracy w zakresie obróbki kamieni naturalnych, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji nagrobków. Wytwarzamy produkty najwyższej jakości kamienia, które importowane są z całego świata. Produkujemy pomniki w oparciu o sprawdzone metody obróbki oraz własne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować zarówno standardowe wzory, jak i przygotować pomnik według pomysłu klienta.

Poza wytwarzaniem nagrobków, zajmujemy się także produkcją elementów wyposażenia wnętrz. Mamy do zaoferowania wysokiej jakości parapety, blaty kuchenne i blaty łazienkowe, które tworzymy zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów, a więc w określonych wzorach, kolorach, a także rozmiarach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, parapety i blaty granitowe wytwarzane w naszym zakładzie, to produkty o najwyższej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress